Przejdź do treści

Opiekunowie i starostowie lat

OPIEKUNOWIE I STAROSTOWIE LAT W ROKU AKADEMICKIM 2022/2023 

FILOLOGIA ROMAŃSKA 

Rok + Kierunek  Opiekun  Starosta 
Studia stacjonarne I stopnia 

I filologia romańska 

 

dr Katarzyna Gabrysiak
katarzyna.gabrysiak@up.krakow.pl
mgr Nathalia Kapeja
nathalia.kapeja@up.krakow.pl  
Weronika Gronkowska
weronika.gronkowska@student.up.krakow.pl
Marcin Kucharczyk
marcin.kucharczyk@student.up.krakow.pl
II filologia romańska  mgr Timothée Charmion
timothee.charmion@up.krakow.pl
dr Grzegorz Duliński
grzegorz.dulinski@up.krakow.pl 
Aleksandra Bączyk
aleksandra.baczyk@student.up.krakow.pl
Przemysław Świerad
przemyslaw.swierad@student.up.krakow.pl 
III filologia romańska  dr Halina Chmiel-Bożek
halina.chmiel-bozek@up.krakow.pl
mgr Małgorzata Stanek
malgorzta.stanek@up.krakow.pl 
Katarzyna Żywko
katarzyna.zywko@student.up.krakow.pl
Marta Gniecka
marta.gniecka@student.up.krakow.pl 
Studia stacjonarne II stopnia 
I filologia romańska  dr Renata Niziołek
renata.niziolek@up.krakow.pl 
Kacper Krasny
kacper.krasny@student.up.krakow.pl
II filologia romańska  dr Piotr Pieprzyca
piotr.pieprzyca@up.krakow.pl 
Weronika Makocka
weronika.makocka@student.up.krakow.pl
Klaudia Król
klaudia.krol@student.up.krakow.pl